Sawirada isbedbedelaya

Nabad iyo Iscafin ayaa horumar lagu gaari karaa

0 Visits: 1683 | Monday February 03, 2020 - 16:56:06

Read More »

Xisbiga Tiir oo u Dabaal-degay Sannad-guuradii Afaraad ee Xisbigaasi

0 Visits: 1051 | Friday January 24, 2020 - 21:44:31

Read More »

WAR SAXAAFADEED

0 Visits: 1039 | Wednesday May 01, 2019 - 23:05:14
WAR SAXAAFADEED Xisbiga Tiir oo ka mid ah asaxaabta siyaasaddeed ee leh Sharciga, waxa uu ka walaacsan yahay xaaladda siyaasaddeed iyo marxaladda uu haatan marayo wadanka Soomaaliya, nasiib-darro dhibaatooyin badan oo is-biirsaday ayaa jira, kuwaasi oo u baahan in si deg-deg ah xal looga helo. Xisbigu…

Read More »

DIB U HESHIISIIN AYAA LOO BAAHAN YAHAY!

0 Visits: 1054 | Tuesday December 25, 2018 - 14:53:51

Read More »

HAMBALYO 26 June sannadguurda 58

0 Visits: 866 | Tuesday June 26, 2018 - 01:38:53

Read More »

HALGANKII XORNIMA DOONKA EE XISBIGII SYL

0 Visits: 818 | Saturday June 16, 2018 - 13:41:47

Read More »

Xaalufka Ba'an iyo Dhibaatooyinka lagu hayo Dhirteena02

0 Visits: 797 | Friday June 15, 2018 - 01:19:39

Read More »

TIIR PARTY WAA TANAADEY TAAGEERAYAAL BADANA WAA KASBADEY.

0 Visits: 1563 | Tuesday June 12, 2018 - 01:25:45

Read More »

HALGANKII XORNIMA DOONKA EE XISBIGII SYL OO 75 SANO JIRSADAY

0 Visits: 824 | Monday May 07, 2018 - 19:25:06

Read More »

HAMBALYO

0 Visits: 692 | Wednesday May 02, 2018 - 23:02:30

Read More »

Nabad iyo is cafin ayaa horumar lagu gaari karaa

0 Visits: 705 | Tuesday February 20, 2018 - 00:23:15

Read More »

BAAQ: Xalada Abaaraha KG oo ka sii dareyso

0 Visits: 707 | Saturday February 17, 2018 - 19:44:49

Read More »

QABYAALADU WAA QARAN DUMIS

0 Visits: 654 | Tuesday February 13, 2018 - 18:40:05

Read More »

Xaalufka Ba'an iyo Dhibaatooyinka lagu hayo Dhirteena

0 Visits: 748 | Monday February 12, 2018 - 16:21:20

Read More »

Takuleyta shacabka

0 Visits: 520 | Friday February 09, 2018 - 12:57:11

Read More »